Продавець ООО «Компания ТрансЭнерго-Ком» розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
30 відгуків
ООО «Компания Трансэнерго-Ком»
+380503870809
Контакти
 • Телефон:
  +380503870809, Vodafone
  +380970920075, Kyivstar
 • Контактна особа:
  Слипко Денис Александрович
 • Адреса:
  ул. Митрополита В.Липковского, 45, офис 703, Київ, Україна
 • Email:
  tr.energo-kom@ukr.net

Трансформатор сухий ТСЗ-25/10/0,4 ТСЗ-25/6/0,4

Під замовлення, 40 днів

від 100 000 грн.

Купити
 • +380 показати номер +380503870809
 • +380503870809 Vodafone
 • +380970920075 Kyivstar
 • +380503870809Vodafone
  +380970920075Kyivstar
  Слипко Денис Александрович
  УкраїнаКиївул. Митрополита В.Липковского, 45, офис 703
 • Компанія керується Законом «Про захист прав споживачів» у питаннях повернення та обміну товарів належної якості.

  Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні і поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, зазначених у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну.

  Товари належної якості, яким дозволено повернення та обмін, можуть бути повернені протягом 14 днів після отримання покупцем, якщо:

  • товар не був у вживанні та не має слідів використання споживачем: подряпин, сколів, потертостей, плям і т. п.;
  • товар повністю укомплектований та збережена фабрична упаковка;
  • збережені всі ярлики і заводське маркування;
  • товар зберігає товарний вигляд та свої споживчі властивості.

Трансформатор сухий ТСЗ-25 кВА 10/0,4 або 6/0,4 сухої захищений

Трансформатор сухий ТСЗ-25 кВА 10/0,4 або 6/0,4
Трансформатори відповідають вимогам ГОСТ 30297-95 «Трансформатори силові сухі. Технічні вимоги».

При вивченні виробів додатково необхідно користуватися «Правилами улаштування електроустановок (ПУЕ) «, «Правилами техніки безпеки при експлуатації електроустановок», «Правилами технічної експлуатації електричних станцій і мереж». Даний технічний опис призначено для ознайомлення обслуговуючого персоналу з пристроєм, конструкцією і роботою трансформаторів типу ТСЗ, потужністю від 25 до 1000 кВА на напругу до 10 кВ включно, а також для практичного керівництва при експлуатації трансформаторів.

Трансформатор – статичний електромагнітний апарат змінного струму, який перетворює електричну енергію з одними значеннями напруги і струму в електричну енергію з іншими значеннями цих величин.

Стаціонарні силові трансформатори сухі знижувальні трифазні двухобмоточные загального призначення нормального конструктив-ного виконання (з природним охолодженням, з перемиканням відгалужень без збудження), потужністю від 25 до 1000 кВА, призначені для потреб народного господарства.

Трансформатори призначені для перетворення електричної енергії в електромережах трифазного змінного струму частотою 50 Гц, встановлюються в промислових приміщеннях і будівлях, яким пред'являються підвищені вимоги в частині пожежної безпеки, вибухозахищеності, екологічної чистоти.

Трансформатори придатні для внутрішньої і зовнішньої установки і для роботи в наступних умовах:
висота над рівнем моря до 1000 м;
температура навколишнього повітря від мінус 45°С до плюс 40°С для трансформаторів, призначених для роботи в умовах помірного клімату (виконання «У» по ГОСТ 15150-69), (при цьому середньодобова температура повинна бути не вище плюс 30°С, середньорічна не вище плюс 20°С), і від мінус 60°С до плюс 40°С для трансформаторів виконання «Хл» (виконання для холодного клімату);
відносна вологість повітря не більше 80% при 25°С для трансформаторів виконання «У» і «Хл»;
форма кривої напруги живлення повинна бути практично синусоїдальної;
напруга живлення багатофазних трансформаторів повинно бути симетричним.

Захищені і незахищені сухі трансформатори з обмотками, неэкранированными твердою ізоляцією, зазвичай призначені для внутрішньої установки в сухих приміщеннях. Однак вони можуть працювати задовільно і при підвищеній вологості, якщо вжити заходів для сушіння відключених на тривалий час трансформаторів.

Трансформатори призначені для роботи в наступних умовах:
у вибухонебезпечному і агресивному середовищі (що містить гази, випаровування, пил підвищеної концентрації і ін );
при вібрації і тряски;
при частих включеннях з боку живлення до 10 разів на добу.

При включеннях трансформатор відчуває ударні поштовхи струмом. При цьому відношення діючого значення струму до номінального (кратність) не повинна перевищувати значень, зазначених у таблиці. Число ударних поштовхів Кратність на добу, не більше
До 3 включени 4,0
Понад 3 до 10 2,0
Понад 10 до 1000 1,3

Літерне позначення типу трансформатора (у порядку слідування) містить наступні дані:
число фаз (для трифазних Т);
вид охолодження (для природного повітряного при захищеному виконанні СЗ).

Після буквеного позначення цифрами зазначаються потужність, клас напруги, кліматичне виконання у, категорія розміщення. Регулювання напруги здійснюється перемиканням без збудження (ПБЗ).

Для регулювання напруги трансформатори оснащені високовольтними перемикачами, що дозволяють регулювати напругу ступенями по 2,5% на величину ±5% від номінального значення при відключеному від мережі трансформаторі з боку НН і ВН. Перемикач приєднаний до обмотки вищої напруги.
Конструкція.

Трансформатори складаються з наступних вузлів:
магнітопровід;
обмотки ВН (вищої напруги) і ПН (нижчої напруги);
високовольтний перемикач;
захисний кожух;
порцелянові вводи.

Магнітопроводи трансформаторів стрижневого типу збираються з холоднокатаної електротехнічної сталі.

Обмотки двоходові гвинтові, виготовлені з алюмінієвих шин, посилені скляним волокном, насичені епоксидним компаундом, що перешкоджає утворенню тріщин і забезпечує високу стійкість до термоударів.
Обмотки ВН і НН є монолітним блоком, здатним витримувати осьові і радіальні зусилля при струмах КЗ. Гладка поверхня перешкоджає осадженню пилу. Епоксидний компаунд перешкоджає проникненню вологи та захищає від впливу навколишнього середовища.
Охолоджувальні осьові канали забезпечують ефективне природне повітряне охолодження. Обмотки НН намотуються одним або декількома паралельними проводами прямокутного перерізу, ізольованими емаллю класу F.
Межвитковая ізоляція – склотканина, насичена спеціальними лаками ( клас F), під час термообробки склеює шари обмотки в монолітний блок.
Обмотки ВН зазвичай намотуються алюмінієвим дротом круглого або прямокутного перерізу. Виготовляються у вигляді шарових обмоток для забезпечення великої електричної імпульсної міцності.
Головна і поздовжня ізоляції складаються з певного диэлект - рическими вимогами кількості шарів, насиченого епоксидним компаундом, намотуваного з великим натягом по гвинтовій лінії.
Ізоляція обмоток більш ніж на 80% складається з скловолокна. Діаметр волокон — 3-6 мкм. Така конструкція дозволяє отримати обмотку з однорідною структурою без пухирців повітря, що сприяє збільшенню терміну служби ізоляції.

Корпус трансформатора повинен бути обов'язково заземлений. Для приєднання заземлювальної шини в нижній частині корпусу є бобишках з болтом, що позначається умовним знаком. Перед з'єднанням шини контактну поверхню бобишки необхідно зачистити.

Високовольтний перемикач являє собою пристрій, що складається з перемичок та ізоляційних деталей, яке служить для перемикання відгалужень обмоток.
Схема регулювання напруги трансформатора. Замикання контактів за схемою Положення ПБЗ Зміна напруги, %
X1 Y1 Z1 V -5
X2 Y2 Z2 IV -2,5
X3 Y3 Z3 III ном.
X4 Y4 Z4 II +2,5
X5 Y5 Z5 I +5

Розміщення і монтаж.

Трансформатори відправляються замовнику повністю зібраними, з усіма комплектуючими деталями.

Трансформатори випускаються внутрішньої і зовнішньої установки. Розміщення трансформаторів на підстанціях і їх монтаж повинні вестися відповідно до діючих «Правил пристрою електроустановок».
Упаковка

Перед упаковкою трансформаторів деталі, що підлягають консервації, перевіряються на відсутність корозії, очищаються від забруднень, обезжирюються і просушуються.

Консервації підлягають:
струмоведучі шпильки, шайби, гайки, ковпаки вводів;
заземлюючі болти, шайби і гайки;
заводські щитки.

Консервацію виробляють на підприємстві-виробнику мастилом згідно з ГОСТ 19537-83 і ГОСТ 2712-75 у відповідності з вимогами ГОСТ 23216-78.
Товщина покриття у межах від 0,5 мм до 1,5 мм. Термін придатності консервації — 12 місяців.

На час транспортування споживачам трансформатори мають тимчасове захисне покриття (консервацію), введення і контрольні прилади захищені від пошкоджень.

Трансформатори відправляють споживачеві повністю зібрані.

Після прибуття трансформатора до місця розвантаження повинен бути проведений огляд вироби замовником. При огляді слід звернути увагу на стан кріплення трансформатора на залізничній платформі або транспорті; корпусу трансформатора. На корпусі трансформатора, вводах, приладах не повинно бути яких-небудь пошкоджень.
Результати огляду при наявності пошкоджень трансформатора або його складових частин фіксуються в акті.
Вказівки заходів безпеки.

При монтажі, випробуваннях та включення трансформаторів, залежно від умов, роду і місця виконуваних робіт, необхідно керуватися відповідними інструкціями з техніки безпеки.

Трансформатори відносяться до високовольтних електричних апаратів, тому при монтажі і експлуатації необхідно звернути особливу увагу на дотримання всіх норм і правил технічної експлуатації електроустановок споживачів і правил техніки безпеки при експлуатації електроустановок споживачів.

Піднімати і переміщати трансформатори слід обережно. Трансформатори та їх активні частини піднімають тільки за спеціально призначені для цієї мети деталі (гаки, підйомні скоби). УВАГА! Піднімати і переміщати тільки за чотири гака.

Категорично забороняється проводити перемикання трансформатора під напругою!
Правила зберігання.

Необхідно вжити заходів щодо скорочення до мінімуму часу перебування трансформатора в транспортному стані і не допускати його зберігання більше ніж 3 місяці з дня прибуття трансформатора.

Роботи по вивантаженню трансформатора проводити з додержанням діючих правил техніки безпеки і заходів, що забезпечують збереження трансформатора і його вузлів.

Трансформатори повинні зберігатися у вертикальному положенні в закритому приміщенні або під навісом, що захищає від попадання вологи.

Термометричні сигналізатори, термометри та інші прилади повинні зберігатися в сухому приміщенні, якщо вони не встановлені на трансформатори.

Во время хранения:
— периодически, не реже одного раза в 3 месяца, проверять состояние трансформатора в течение всего срока хранения; обнаруженные ржавчину и т. п. немедленно устранять;
— периодически осматривать и при необходимости подвергать трансформатор консервации.

Характеристики
Основні
Тип трансформатора Понижуючий
Кількість фаз 3
Спосіб охолодження обмоток Сухий
Кількість обмоток трансформатора 2
Країна виробник Україна
Інформація для замовлення